آشپزخانه نقطه اي است که به دليل مهارت و کارايي بالايي دارد و هر متر فضاي آشپزخانه از اهميت بالايي برخوردار است. از آنجا که مي توانيد با يک شام خوشمزه ، يک شام باورنکردني يا يک نوشيدني دلپذير خاطرات خوبي را در آنجا بسازيد. در اين روش ، تغييراتي در زيبايي آشپزخانه با تغيير در برنامه سودمند و پيشرفت هاي نوآورانه ، هوشمندانه تر است   .


برنامه ريزي آشپزخانه بسيار مبهم و مشکل ساز است و نحوه ساختن يک جزيره براي دارندگان املاک آزمايش و گيج کننده است. جزيره آشپزخانه يک پيشخوان کاملاً مستقل است که ازکابينت هاي مختلف ، که در آشپزخانه قرار دارد جدا است. اين قطعه چند منظوره ، با وجود افزايش بهره وري از آشپزخانه ، علاوه بر اين ، آشپزخانه را دوست داشتني مي کند و مي تواند شيوه کار کردن کامل آشپزخانه را تغيير دهد.


جزاير دوتايي اجزاي با ارزش و معقول در آشپزخانه هاي عظيم هستند. اين اجزاي چند منظوره نخبه ، با وجود افزايش بهره وري از آشپزخانه ، علاوه بر اين ، آشپزخانه را عالي مي کنند و مي توانند کاملاً شيوه کار آشپزخانه را تغيير دهند.


پيشخوان آشپزخانه در اپن جزيره حرف اول و آخر را مي زند و به عنوان قطعه اصلي آشپزخانه اشاره مي شود. پيشخوان ها اپن جزاير مي توانند اشتغال هاي مختلفي داشته باشند. در بعضي مواقع ، سينک و گاز در پيشخوان آشپزخانه قرار دارند و مي توانيد از فضاهاي زير خالي زير جزيره نيز استفاده کنيد. به طور کلي ،  اپن جزيره نيز به همين ترتيب براي ميزهاي پخت و پز و مهماني استفاده مي شود.


اجراي کورين ايده آل ترين تصميم براي صفحه کابينت و کانتر آشپزخانه است. از آنجايي که صفحه کابينت کورين در برابر رظوبت سينک مقاوم بوده و عمر طولاني دارد. کورين بهترين سنگ تا حد عالي و کيفيت است. مخالفت بالاي خراش و خاصيت ضد باکتريايي آنها يکي از نکات برجسته سنگ کورين است. اين سنگ ها از لحاظ رنگي ، سطح و شکل کاملاً فوق العاده اي هستند. 


فضاي محکم و دراز براي ساختار آشپزخانه مناسب نيست. به گونه اي باشد که ممکن است ، از آنجا که ما به طور کلي نمي توانيم استانداردهاي خود را تحقق بخشيم ، بايد به دنبال يافتن يک رويکرد براي انطباق با آنچه هستيم. با وجود اين واقعيت که تقويت اين مدل آشپزخانه امري ناخوشايند و آزمايش است ، با اين وجود هنوز هم روش هايي براي ساخت آشپزخانه هاي عالي و مناسب وجود دارد. جزاير دوبل مي توانند از نگراني ما مراقبت کنند.


 


به ياد داشته باشيد که در دکوراسيون آشپزخانه هاي محدود ، دو جزيره برتر از يک جزيره هستند. مي توانيد يک سينک ظرفشويي را در يکي از جزاير معرفي کنيد ، از آن براي قرار دادن سريع ، شستشو و تميز کردن ظروف کثيف استفاده کنيد. علاوه بر اين ، از جزيره ديگر به عنوان يک ميز جشن براي خانواده و دعوت از اجتماعات اجتماعي استفاده کنيد. در امتداد اين خطوط ، فضاي آشپزخانه خود را از ظروف سرباز يا مسافر صرف کنيد. به همين ترتيب مي توانيد از فضاي بين دو جزيره به عنوان مسيري آسان از يک طرف آشپزخانه به طرف ديگر استفاده کنيد. همانطور که در تصوير بيش از آن مشخص است ، مبدأ با استفاده از جزاير دوبل ، اين آشپزخانه محدود را به شيوه اي دلنشين و عملي بهبود بخشيده است.جزاير دوبل با کنتراست اندک از نکات برجسته مخصوص دکوراسيون اين آشپزخانه معمولي است. موضوع سنتي سبک آشپزخانه با استفاده از نماي چوب و رنگهاي اصلي ساخته مي شود ، به عنوان مثال ، کرم ، خاکستري و قهوه اي سبک که در تمام طول فضا دوستانه و مناسب هستند. به همين ترتيب مي توان از مواد سنگي و نمونه هاي عالي آن در زيبايي آشپزخانه معمولي نيز استفاده کرد. اجاق گاز کانوني با فضاي زيادي براي کابينت وسايل آشپزخانه يکي ديگر از عناصر اين سبک است .


همانطور که در آشپزخانه بيش از حد مشخص است ، کابينت آشپزخانه و جزاير دوبل از چوب ساخته شده اند که ارزش بالاي و تعالي آن را به قسمت بالاي کابينت مرمر اضافه کرده است. صفحه کابينت مرمر با ظرافت کلاسيک ، آشپزخانه شما را بسيار عالي مي کند و وقتي با کابينت و طرح هاي جديد به آن ملحق شويد ، واقعاً حيرت انگيز است. صفحه کابينت ، قدم به قدم در حال گسترش است و يکي از تصميمات نمونه با کيفيت غالب است. علاوه بر اين ، بخش سنگ مرمر باز داراي استحکام فوق العاده ، مخالفت با گرمي پديده است و براي اکثر برنامه ها از کلاسيک تا مدرن مناسب است. فرقي نمي کند اين دو جزيره از نظر ظاهري خارق العاده باشند ، با اين وجود قابل توجه است که اين دو جزيره در کنار هم يک اتاق براي غذا و پذيرايي فراهم مي کنند.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

labarcafe چند لحظه شادي... فروش پيجر با بهترين قيمت زيبايي Brad Jeff مشاوره رياضي آموزش کسب و کار اينترنتي Hope Christina