آشپزخانه داخل برنامه و دکوراسيون مي تواند يک آزمايش بزرگ باشد. واقعيت ها نشان مي دهد که پس از مدتي از افکار جديد و امروزي در ساختار و بهبود آشپزخانه استفاده مي شود ، اما در عين حال اين فضا چالش هاي خاص خود را دارد و برنامه آن بايد بر اساس سبک و طراحي و همچنين اضافي پايه گذاري شود. در مورد سودمندي تمام شود.


متأسفانه ، با توجه به دکوراسيون آشپزخانه ، اکثريت قريب به اتفاق کابينت ها ، کانتر آشپزخانه ، کفپوش و وسايل اضافي آشپزخانه را در نظر مي گيرند و افراد زيادي به فکر برنامه ريزي و طراحي ديوارهاي آشپزخانه در مغز خود نيستند. بديهي است ، اين الگوي امروز در حال تحول است.


همانطور که قبلاً به آن اشاره کرديم ، طراحي ديوار پشت سينک ظرفشويي و گاز با بک گراند مي تواند يک برتري آشپزخانه شما باشد. هيچ چيز آشپزخانه را مانند يک سمپاش پشت دلپذير و حيرت آور گرم نمي کند. بديهي است که اين امر به سليقه صاحب خانه بستگي دارد زيرا افراد خاصي دوست دارند از مواد مختلفي استفاده کنند ، به عنوان مثال ، توليد کاشي ، کاشي و سنگ ، به عنوان مثال ، اجراي کورين واجراي کورين  به جاي پس زمينه در ساختار بک اسپلش آشپزخانه استفاده کنند.زمينه اين آشپزخانه با طرح جذاب شکوفه ها و جوانه ها ، در چشم همه جلب مي شود. کابينت هاي سنتي سفيد و کانتر آشپزخانه مرمر با پايه اي از پس زمينه آبي پيچيدگي متناوب را ايجاد مي کند. اين مدرس از يک بک اسپلش سنگي در قسمت پشتي ديوار گاز استفاده کرد با اين هدف که دارنده صاحب خانه بدون ايجاد کشش بتواند چربي ها را تميز کند و روي ديوار پشت گاز را تميز کند. نور روز ، ساختار پس زمينه خوشحال و جزيره سبز باعث مي شود فضاي آشپزخانه درخشان ، پراکنده و گرم باشد.طراح براي تکميل دکوراسيون اين آشپزخانه کلاسيک از کاغذ ديواري خاکستري با طراحي پيچ خورده بهره برده است.اين مدل کاغذ ديواري کاملاً با فضاي عجيب و غريب آشپزخانه هماهنگ است ، به عنوان مثال ، بک اسپلش و کانتر جزيره کوارتز ، وسايل سبک و لوازم تقسيم برنز هماهنگ مي شود. کابينت ها و جزيره چوبي در رنگ تيره ورنگ خاکي در رابطه با رنگ تاريک پس زمينه متفاوت به نظر مي رسند و تفاوت متناوب و استثنايي ايجاد مي کنند.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

trysd Rachel ثبت شرکت و برند Tammy ارزانسراي نيلوفر Mike Travis سالم زيبا Steve Courtney